O nas

Naszym celem jest fachowa i rzetelna obsługa naszych klientów.

Oferujemy miłą i profesjonalną obsługę wiedząc, iż największe piękno tworzy pasja. Pragniemy abyście państwo wiedzieli, iż jesteście dla nas nie tylko klientem - jesteście wyzwaniem.

W swoją pracę wkładamy ogromne zaangażowanie bo traktujemy swój zawód jak pasję i powołanie. Nasz salon należy do grupy salonów fryzjerskich pracujących na produktach marki Alfaparf.

Uczestniczymy w szkoleniach i pokazach organizowanych przez markę Alfaparf, aby być na bieżąco w najnowszych trendach koloryzacji i strzyżeniach.

Z naszego salonu każdy z was wyjdzie zadowolony i doceniony. Przychodząc do nas nie musisz mieć własnego pomysłu na stylizacje - my Ci w tym pomożemy! Nasz salon fryzjerski stoi dla Ciebie otworem nawet wtedy gdy potrzebujesz tylko porady lub rozmowy przy ewentualnych zmianach.

Salon fryzjerski elle jest pierwszym salonem na rynku wrocławskim, który zapewnia pełen komfort, a przede wszystkim pełen profesjonalizm usług na wysokim poziomie.

Liczymy na to, że szybko przekonacie się Państwo o tym, że nasz salon to:

  • dogodne ceny
  • dynamiczna i przyjazna atmosfera w salonie
  • doświadczenie i profesjonalizm

Nasi fryzjerzy mają długoletnie doświadczenie, uczyli się w najlepszych szkołach oraz uzupełniali swoją wiedzę na przeróżnych światowych kursach.

Serdecznie zapraszamy